ABZONE s.r.o.
Registrace domény - ověření
www.
ověřit i ostatní možnosti (com,net,org,...)

Webdesign

Rádi pro Vás zajistíme vytvoření nebo aktualizaci Vašich stávajících stránek za příznivé ceny. Zabýváme se i tvorbou internetových prezentací s možností jejich publikace na CD (vhodné např. jako PF). Oceníte zejména náš individuální přístup.

Nejrychlejší a nejlevnější varianta-předpřipravená šablona: Již za 1500 Kč do 3 pracovních dnů od dodání všech podkladů (textů, příp. obrázků a log).

Individuální tvorba: Můžeme Vám také zpracovat originální prezentaci na základě konzultace Vašich představ a předaných podkladů. U prezentací tvořených "na míru" záleží doba tvorby na složitosti prezentace a na požadavcích na individuální tvorbu (grafika, programování). Pohybuje se zpravidla v rozmezí 2-3 týdnů.

Rádi se rovněž ujmeme aktualizace/modernizace Vašich stávajících stránek. Standardní aktualizace o přibližném rozsahu do 10-ti normostran provádíme do 3 pracovních dnů.

Mám(e) zájem o vytvoření internetových stránek. Zašlete mi prosím Vaše reference s cenovou kalkulací a šablonami z kterých si v případě zájmu vyberu.
E-mail:
Jiné požadavky/vzkaz:
Opište kontrolní kód:
V případě zájmu o aktualizaci Vašich stránek nám prosím zašlete podklady pro aktualizaci (e-mailem, faxem, poštou). Zpět Vás kontaktujeme s cenovou kalkulací.

Jak probíhá tvorba?
1. Předání podkladů. Můžeme zpracovat Vaše stávající propagační nebo jiné materiály, které nám dodáte poštou, faxem nebo e-mailem. V případě potřeby Vás osobně navštívíme. Součástí této přípravy je i konzultace Vašich požadavků a představ.
2. Stanovení ceny. Naše strana stanoví na základě předaných podkladů přesnou částku za zhotovení a termín dokončení prací. Následuje sepsání objednávky.
3. Zpracování. Během tvorby prezentace vystavíme pro Vaše případné připomínky na dohodnutou internetovou adresu vyvíjenou prezentaci (pouze pro Váš náhled).
4. Závěrečné předvedení. Dokončené dílo nejdříve sami shlédnete na dohodnuté adrese (dle dohody jinak) a po Vašem odsouhlasení jej umístíme na Vaši doménu.

Jak probíhá aktualizace?
1. Předání podkladů. Předáte nám podklady k aktualizaci s Vaším případným komentářem (e-mail, pošta, fax, telefon).
2. Stanovení ceny. Provedeme odhad ceny za provedení aktualizace a termín dokončení.
3. Zpracování. V případě, že si přejete aktualizovanou podobu před samotným umístěním nejdříve prohlédnout, umístíme jí pro Vás dočasně na dohodnutou Internetovou adresu.
4. Umístění na server. V případě, že nám poskytnete Vaše přístupové jméno a heslo, dokončené dílo za Vás umístíme na server. Pokud si budete přát umístit sami, dohodnutým způsobem Vám předáme hotové dílo.